פינוי בינוי

בעשור האחרון אנו עדים למאות פרויקטים של פינוי בינוי כאשר היד עוד נטויה.

למראית עין נראה כי מדובר בחלום של כל אחד ואחת מאתנו – הרי מי לא ירצה לשדרג את רמת חייו ולקבל דירה גדולה יותר, לעיתים אף חדשה לחלוטין במקום דירתו הקיימת ובכך גם לשפר את מצבו הכלכלי?

אולם, מניסיוננו פרויקטים מתחום ההתחדשות העירונית ופרויקטים של פינוי בינוי בפרט, כוללים רבדים רבים, ובכלל זאת בכל הקשור לזכויות הדיירים הקיימות לעומת הזכויות שהיזם מציע, להתנהלות מול משרדי הממשלה ורשויות תכנון בפרט, להיבטי המימון והמיסוי וכן להיבטים נוספים הרלוונטיים להוצאה לפועל של פרויקטים לבניה. על כן, קידום פרויקטים וייצוג הן יזמים והן דיירים בפרויקטים של פינוי בינוי דורש ראיה מרחבית והיכרות מעמיקה עם כלל הנושאים.
במסגרת השירותים המשפטיים בתחום זה, משרדנו מייצג דיירים במתחמי פינוי בינוי ברחבי כל הארץ כמו גם יזמים מתוך הכרות מעמיקה עם הסוגיות המורכבות הכרוכות בפרויקטים מהסוג הזה. משרדנו מייצג אתכם, הדיירים, החל משלב בדיקת ההיתכנות של הפרויקט ברשויות דרך איתור יזמים וקבלת הצעות לרבות עריכת התמחרות ביניהם על מנת למקסם את זכויותיכם ומעניק ליווי משפטי מקצועי בכל שלבי הפרויקט עד לקבלת דירת חלומותיכם ורישומה על שמכם. 

ולכם היזמים, משרדנו מציע את שירותיו החל משלב בדיקת ההיתכנות של הפרויקט, ההתקשרות עם בעלי הזכויות, ליווי משפטי בהתנהלות מול גורמי התכנון ומשרדי הממשלה, קבלת מימון בנקאי ו/או חוץ בנקאי וכן ליווי משפטי בכל יתר הנושאים הנדרשים בקשר עם בניית הפרויקט ורישום הזכויות.

השאירו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם!