דיירים ממליצים

tamaz mats
tamaz mats
10/09/2023
כנציג בפרויקט פינוי בינוי גדול בעיר ראשון לציון חיפשנו הרבה מאוד זמן משרד עורכי דין וראיינו מעל 10 משרדים עד שפגשנו את עו"ד ליה קרל ועו"ד ליאור פפיש. הם הגיעו ועם הרבה סבלנות והבנה של חשיבות הפרויקט בעיניי הדיירים הורידו מאיתנו את המגננות, תוך שיתוף פעולה מלא ומרשים איתנו כנציגים סגרנו נוסח סופי של ההסכם, הכל היה שקוף לחלוטין והתנהל בנועם, עורכי הדין נלחמו עבורנו על דברים שאנחנו כלל לא הבנו את החשיבות שלהם ויצאנו לדרך עם פרויקט בריא כשאנחנו יודעים שיש לנו ראש שקט עם עורכי דין מדהימים כאלה שמלווים אותנו. אין מילים בפי להודות על העבודה המקצועית, הרגישות, הזמינות, האכפתיות, התבונה והחכמה בה הדברים נעשו. עלו והצליחו!
chen bat
chen bat
28/12/2021
חיפשנו הרבה זמן עורך דין שייצג אותנו נאמנה בפרוייקט פינוי בינוי בירושלים. נתקלנו בהרבה חוסר מקצועיות וזלזול, עד שהגענו לעו״ד ליה קרל דרך השכנים שלנו שגם אותם ייצגה. עו״ד קרל והצוות שלה ליוו אותנו בתהליך במקצועיות רבה ובבטחון, ולא פחות חשוב מכך בצורה נעימה, בזמינות תמידית ובסבלנות. אני מודה לעו״ד קרל וממליצה לכל מי שמעוניין לעבור תהליך של פינוי בינוי בראש שקט וברוגע, להפקיד את עצמו בידייה המקצועיות והנאמנות!
shay naim
shay naim
27/11/2020
ברצוני להודות לעו"ד ליה קרל, על הטיפול המסור, היחס החם והמקצועי בעסקה. ישר כח.
yuval avigani
yuval avigani
26/11/2020
עבדתי עם ליה במספר עסקאות נדל"ן, פשוט מעולה! מקצועית ואכפתית, תמיד צעד לפני השאר, כל מה שמבקשים מעורך דין טוב. ממליץ בחום!
udi rochev
udi rochev
27/12/2019
עו"ד ליאור פפיש הוא מקצועי ואמין ביותר ובעל נסיון רב, בכל הנוגע לתחום המקרקעין. מומלץ בחום.
Roy Weiss
Roy Weiss
27/12/2019
עורך דין מצויין , מומלץ בחום .