יצירת הסכם שכירות אונליין

לא אחת אנו נתקלים בהסכמי שכירות שפוגעים במשכיר או בשוכר ולעיתים אף מתבטלים עקב סעיפים לא חוקיים בהם וזאת עקב חשש מפנייה לעורך דין שהרי זה "יקר", "לוקח זמן", "לא מכירים עורך דין מתאים" ועוד ועוד תירוצים. 

לכן, משרדנו מציע לערוך הסכם שכירות בעלות מופחתת בצורה פשוטה תוך שאתם ממלאים שאלון מהמחשב הביתי שלכם מבלי לצאת מאזור הנוחות ומבלי הצורך להגיע לפגישה אצל עורך דין. 

הסכם שכירות יערך על ידי עורך דין ממשרדנו על סמך השאלון שתמלאו וככל שיידרש מידע נוסף מעבר לשאלון, יפנה אליכם עורך הדין להשלמת הפרטים שמסרתם. בסיום התהליך תקבלו הסכם שכירות מקצועי בצירוף נוסח הבטוחות שבהן בחרתם עם דף הנחיות מפורט וההמלצות של משרדנו בעלות של 390₪ בתוספת מע"מ בלבד.

החשיבות של הסכם שכירות מקצועי

הסכם טוב ישמור על הנכס שלכם

עמלתם שנים רבות, רכשתם דירה וכיום אתם מפקידים את הנכס היקר ביותר עבורכם בידי אדם זר כאשר אתם נותנים בו אמון שישמור על דירתכם ולעיתים גם על המיטלטלין המצויים בדירה.

עריכת הסכם שכירות מקצועי וקבלת בטוחות שיגנו על זכותכם זו הדרך היחידה להבטיח שהנכס יחזור אליכם בדיוק כמו שמסרתם אותו.

כשהדברים ברורים החברות ארוכה!

ככל שהסכם השכירות יהיה מפורט יותר, כך כל הצדדים יוכלו לישון בשקט והשוכרים שלכם ימשיכו לשכור את הנכס לטווח הרחוק עקב הוודאות המוענקת להם.

הסכם שכירות לא מותאם מסכן אתכם

מנסיוננו המר הרוב המוחלט של החוזים באינטרנט לא נותנים מענה אמיתי לצרכי המשכיר ולעיתים גם השוכר, בחוזים אלה חסרה התייחסות להרבה מאוד סעיפים מהותיים ואקוטיים שיכולים לשמור עליכם.

אם לא די בכך, חלק גדול מהחוזים כלל לא מותאמים להוראות חוק שכירות הוגנת מה ששם את תקפם בספק. זו בדיוק הסיבה שבגללה החוזה שלנו כולל מענה על שאלון מפורט.

למעבר מיידי לשאלון יצירת הסכם שכירות אישי אונליין מלאו את הטופס:

הסכם שכירות אונליין ערוך על ידי עורך דין מקצועי בשני שלבים פשוטים

1) נא למלא את הפרטים האישיים בטופס המצורף (שם פרטי אימייל וטלפון)

2) לאחר מילוי הפרטים תעברו למילוי שאלון מפורט ותגיעו לעמוד התשלום המאובטח

אודות המשרד שלנו

משרד עו"ד פפיש קרל ושות'​ הינו משרד בוטיק, ייחודי ודינאמי, המתמחה בתחום הנדל"ן, תכנון ובניה ומשפט מסחרי על היבטיהם השונים.

במסגרת עבודתנו ערכנו אלפי הסכמי שכירות וליווינו מאות משכירים בהליכי פינוי מושכר ובתביעות הנלוות להפרת הסכמי שכירות. לא אחת, יצא לנו ללוות גם שוכרים שכלפיהם הופר ההסכם.

על כן, החלטנו להנגיש אפשרות לערוך הסכם שכירות מקצועי אשר ייתן מענה לקהל הרחב תוך חסכון בעלויות ובזמן ובכך לתרום מניסיוננו הרב.

מגדל ב.ס.ר 4, בני ברק.

03-7439337

© כל הזכויות שמורות לפפיש קרל ושות'

נבנה על ידי אור סופר