צוות המשרד

עו"ד ליאור פפיש

בעל תואר ראשון במשפטים (LL.B) בהצטיינות יתרה במכללה האקדמית נתניה.

עו"ד פפיש הינו עורך דין בעל וותק של כ-10 שנים. מייצג חברות קבלניות, חברות יזמיות, אנשי עסקים ולקוחות פרטיים בליווי עסקאות בתחום הנדל"ן. הייצוג המשפטי מתמקד בליווי עסקאות נדל"ן מורכבות, ובכלל זה ליווי מלא של חברות קבלניות וחברות יזמיות בפרויקטים גדולים למגורים, משרדים, תעשיה ומסחר.
עו"ד פפיש מתמחה בייצוג דיירים ויזמים בפרויקטים של פינוי בינוי ותמ"א 38, וכן ייצוג בתביעות שונות הקשורות לתחום המקרקעין בערכאות המשפטיות השונות.
בנוסף עו"ד פפיש בעל ניסיון בליווי הסכמים מסחריים שונים, צוואות, ירושות והסכמי ממון.

עו"ד ליה קרל

בעלת תואר ראשון במשפטים (LL.B) בהצטיינות ובעלת תואר שני במשפטים (LL.M) עם התמחות במשפט אזרחי-מסחרי, האוניברסיטה העברית בירושלים.

עוה"ד קרל עוסקת במכלול רחב של נושאים בתחום המקרקעין, הן בתחום הנדל"ן למגורים והן בתחום הנדל"ן המניב. עו"ד קרל מעניקה ליווי וייעוץ משפטי בעסקאות מקרקעין על כל סוגיהן. עוה"ד קרל מלווה יזמים ודיירים בפרויקטים של התחדשות עירונית ופינוי בינוי, מייצגת עמותות בניה, קבוצות רכישה, קבלנים ויזמים מכל רחבי הארץ בין היתר בפרויקטים תעשייתיים, מלווה בניה של מאות יח"ד ברחבי הארץ החל משלב הזכייה ועד למסירת הדירות ורישום הזכויות. 
כמו כן, עורכת דין קרל מלווה חברות פרטיות, שותפויות, עמותות, ויזמים במהלך פעילותן, משלבי ההקמה ובמהלך כל שלבי פעילות, תוך התאמה אישית לצרכי הלקוח ועסקיו

צרו איתנו קשר